Принц Чарльз зустрівся з повіями

Принц Чарльз під час візиту до Уганди зустрівся з колишніми повіями, які на гроші британських громадських організацій проходять курс реабілітації.

Принц Уельський Чарльз під час візиту до Уганди відвідав один із найбідніших районів столиці країни Кампали. Там він зустрівся з повіями, що пройшли курс реабілітації та зайшов у місцеву крамничку, пише британська газета Daily Mail.

Візит принца Чарльза до Кавемпе, кварталу хрущоб у столиці Уганди Кампалі
AFP
На честь приїзду принца жителі району Кавемпе вишикувалися вздовж вулиць
На честь приїзду принца жителі району Кавемпе, населення якого складає близько 300 тисяч чоловік, вишикувалися вздовж вулиць. Вони були раді, що Чарльз не злякався приїхати в їхні хрущоби, де люди живуть дуже бідно й тісно.

Густина населення в Кавемпе складає близько 9 тисяч людей на квадратний кілометр, кожен десятий житель заражений ВІЛ, а середній дохід складає близько 30 доларів на місяць.

Візит принца Чарльза до Кавемпе, кварталу хрущоб у столиці Уганди Кампалі
AFP
Візит принца Чарльза до Кавемпе, кварталу хрущоб у столиці Уганди Кампалі
Принц Чарльз зустрівся з колишніми повіями, які завдяки британським громадським організаціям пройшли курс реабілітації та соціальної адаптації з тим, щоб надалі одержати нормальну роботу.

Крім того, спадкоємець британського престолу вирішив зайти в одну з місцевих продуктових крамничок. Після такого візиту власниця магазина зібралася перейменувати її в Лавку короля Чарльза.

"Я дуже щаслива, дуже горда. Ніколи ще до мене сюди не заходив принц," - цитує газета слова господині крамниці Маурін Канджейо.

Вперше за останні 33 роки принц Уельський Чарльз і його дружина супроводжували королеву Великобританії Єлизавету II в закордонному візиті. Члени королівської сім'ї в Уганді взяли участь у саміті Британської Співдружності, а також зустрілися з угандійськими політиками, відвідали декілька шкіл, лікарень та інших установ соціальної сфери.

Нагадаємо, нещодавно принц Уельський Чарльз, член королівської сім'ї Великобританії, погодився стати почесним членом Житомирського дворянського союзу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: