Продавця, який вдарив Земфіру судять

Вчора московський суд розглянув справу про бійку за участю співачки Земфіри Рамазанової.

Продавець з Таджикистану, який вдарив співачку, визнає свою вину, однак заявляє, що зірка спровокувала його на цей вчинок.

Засідання суду повинно було відбутися у вівторок, 20 січня, однак було перенесено на 21 січня, оскільки ні сама Земфіра, ні її представники в суд не прийшли.

"Земфіра хотіла скандалу і спеціально повідомила все пресі. Вона мені сама сказала про це". Таку заяву зробив у вівторок в дільниці мирових суддів району Хамовники 23-річний Субхідін Набієв - консультант одного з московських супермаркетів, якого звинувачують у побитті Земфіри Рамазанової.

Водночас, Набієв заявив, що шкодує про свою нестриманість і готовий навіть вибачитися перед Земфірою.

"Ця бійка принесла багато поганого в моє життя. Мене та моїх колег було звільнено з магазину, - зазначив Набієв в суді. - Так, вона вдарила мене першою, назвала чуркою. Але я хотів би вибачитися перед нею. Не через те , що вважаю себе винним. А тому, що вона дівчина. Сам не знаю, що зі мною трапилося в той момент ".

За словами підсудного, він відчуває сором за те, що вдарив жінку, однак стверджує, що саме Земфіра розпочала бійку.

Продавець, який вдарив Земфіру
Комсомольская правда
Субхідіна Набієва звинувачують у побитті Земфіри
"Бити жінок - це погано. І негарно. І в цьому плані я винен перед нею. Але вона змусила мене це зробити. Можна пробачити їй те, що вона обізвала мене чуркою і пройшлась по моїй національності. Це дуже неприємно, але я чую це кожен день, звик вже. Але бити, та ще й при всіх. Звичайно, якщо б я знав, що це Земфіра і куди заведе мене цей удар, я б якось стримався ", - сказав підсудний.

Те, що зірка перша завдала удару, за словами Набієва, зафіксували камери спостереження. "Там же все видно, на записах камер спостереження, - стверджує ґастарбайтер. - Видно, як вона (Земфіра) б'є, замахується на мене. Перший удар був ще терпимим, а ось другий - сильним".

Нагадаємо, інцидент стався в листопаді 2008 року. Співробітник одного з московських супермаркетів Субхідін Набієв вдарив Земфіру по обличчю після того, як рок-зірка поскаржилась на погане обслуговування. Після цього його було звільнено.

У свою чергу представники зірки спростували цю заяву, а також те, що Земфіра спровокувала його "різкими заявами з приводу національної приналежності".

"Я його не чіпала і пальцем. Все видно на відеозаписі, який зараз знаходиться в міліції. Ті кадри, що зараз гуляють в Інтернеті, - нісенітниця повна, запис бачили тільки три людини, навіть я його не бачила. Його опечатано до суду", - сказала сама Земфіра.

Якщо суд визнає Набієва винним у тому, що трапилося, йому загрожує або штраф, або арешт від трьох до шести місяців.

Читайте також:
Земфіра влаштувала бійку в магазині
Продавця, який побив Земфіру, звільнили
Земфіра розповіла, як втратила свідомість

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: