Прокуратура США має намір звинуватити лікаря Джексона у вбивстві

Прокуратура планує пред'явити лікарю Майкла Джексона Конраду Мюррею звинувачення у ненавмисному вбивстві.

Американська прокуратура збирається пред'явити особистому лікарю Майкла Джексона Конраду Мюррею звинувачення в ненавмисному вбивстві.

За словами джерела, прокуратура, швидше за все, порушить проти медика кримінальну справу, а не надасть так званому великому журі вирішувати питання про затримання обвинуваченого або припинення провадження у справі.

Раніше повідомлялося, що медика Конрада Мюррея, можливо, переслідуватимуть за злочинну недбалість. Слідчі прийшли до висновку, що його метод лікування дуже сильно розходився із загальноприйнятою лікарською практикою.

Король поп-музики помер 25 червня 2009 року. Коли медики прибули до співака додому, він уже не дихав. У стані глибокої коми Майкл Джексон був негайно доставлений до найближчого госпіталю, проте врятувати його лікарям не вдалося. На початку липня пройшла публічна церемонія прощання в Лос-Анджелесі. У серпні головний судмедексперт округу Лос-Анджелеса постановив, що загибель Джексона наступила в результаті вбивства. Причиною смерті стало гостре отруєння знеболюючим під назвою пропофол. Додаткові медичні засоби, зокрема, - лоразепам, - введені Джексону, також сприяли настанню смерті. У вересні тіло співака було віддане землі.

Головний підозрюваний у справі про загибель співака - його особистий лікар Конрад Мюррей, який перебував зі співаком в останні хвилини його життя.

Читайте також:

Лікаря Майкла Джексона можуть засудити за вбивство співака

Лікар Джексона повернувся на роботу

Застрелився чоловік, який звинуватив Джексона у педофілії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: