У фінансуванні прощання з Джексоном виявили кримінал

Прокуратура звинуватила компанію AEG Live у тому, що вона організувала і розрекламувала церемонію прощання з Джексоном, але не взяла на себе жодних витрат на її забезпечення.

Прокуратура Лос-Анджелеса виявила кримінальні аспекти в ході розслідування справи про витрачання частини коштів, виділених місцевою владою на церемонію прощання з Майклом Джексоном.

"Наше розслідування отримало несподіваний поворот, який піднімає питання про цивільну та кримінальну відповідальність", - заявив прокурор Лос-Анджелеса Кармен Трутані.

Він відмовився розголошувати деталі розслідування, однак навів як приклад той факт, що, наприклад, сендвічі для задіяних в операції поліцейських обійшлися місту у 48 000 доларів, оскільки їх привозили з підприємства громадського харчування, розташованого у 110 кілометрах від Лос-Анджелеса.

Як повідомлялося, влада Міста Ангелів витратила 1,4 млн дол на заходи, які відбулися 7 липня, пов'язані з церемоніями у пам'ять Майкла Джексона.

Найбільш витратним виявилося залучення до забезпечення безпеки під час траурних заходів 3,2 тисяч поліцейських, які отримали в цілому 1,1 млн за роботу.

Решту 300 000 доларів витрачено на організацію руху транспорту на час церемонії, очищення вулиць міста від сміття після неї та інші необхідні витрати.

При цьому представники влади Лос-Анджелеса повідомили про те, що компанія AEG Live, власник центру Staples, яка організувала і розрекламувала церемонію, не взяла на себе жодних витрат на її забезпечення. Прокуратура Лос-Анджелеса направила запит до AEG Live. Відповідь досі не отримали. 

Читайте також:

Про Джексона знімуть повнометражний фільм

Сестра Джексона впевнена, що його вбили

Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів

За фактом смерті Джексона можуть порушити кримінальну справу

Прощання з Джексоном подивились 31 мільйон глядачів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: