Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів

Похорон "короля поп-музики" Майкла Джексона обійшовся Лос-Анджелесу у 1,4 мільйона доларів.

Церемонія прощання і похорон "короля поп-музики" Майкла Джексона завдали серйозного удару по бюджету Лос-Анджелеса. Влада міста сподівається, що шанувальники співака компенсують частину витрат.

1,4 мільйона доларів витратила влада Лос-Анджелеса на забезпечення правопорядку на стадіоні і прилеглих до нього площ в час і після похорону. У тому числі 1,1 мільйон дол пішли на оплату наднормових годин роботи 4 173 поліцейських. Решта засобів витрачена на прибирання міста.

Прес-служба муніципалітету повідомила, що "це набагато менше первинного кошторису в 4 мільйони доларів". І тому міська влада намагається знайти додаткові джерела фінансування, які б покрили хоча б третю частину витрат.

Муніципалітет звернувся до шанувальників співака із закликом скинутися на похорон. Зокрема, пожертвування приймаються через систему електронних платежів Paypal. За інформацією телеканалу Fox News, вже вдалося зібрати 17 000 доларів, але через технічні проблеми засоби ще не потрапили на рахунок муніципалітету. Дефіцит бюджету Лос-Анджелеса складає 530 мільйонів доларів.

Читайте також:

Із фільму Саші Барона Коена видалені кадри насмішок з Джексона

Прощання з Джексоном подивились 31 мільйон глядачів

Andre TAN пошив смокінг для Майкла Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: