Прощання з Кейсі Джонсон буде закритим

Лише найближчі родичі та друзі зможуь попрощатись із 30-річна Кейсі Джонсон. Джонсони просять не турбувати їх протягом наступних кількох днів, коли вони оплакуватимуть свою втрату.

Попрощатися зі спадкоємицею фармацевтичної імперії Johnson & Johnson Кейсі Джонсон зможуть лише найближчі члени її родини. Про це у вівторок увечері, 5 січня, оголосив представник родини покійної Джесс Дерріс.

"Родина Джонсон хоче подякувати всім, хто висловив співчуття і підтримував нас у важкий час. Ваші думки і молитви ми високо цінуємо", - йдеться в заяві Дерріса.

Він зазначив, що родина Джонсон просить не турбувати її протягом наступних кількох днів, коли вона оплакує свою втрату.

Дерріс повідомив також, що тіло Кейсі перевезуть з Лос-Анджелеса "на схід, де вона знайде свій останній притулок". Ніяких додаткових подробиць він не повідомив.

Родина звернулася до всіх, хто знав і цінував Кейсі, передавати пожертвування у фонд боротьби з діабетом - хворобою, від якої покійна страждала все життя.

Нагадаємо, що 30-річну Кейсі Джонсон було знайдено мертвою в її будинку в Лос-Анджелесі 4 січня. Причина смерті встановлюється. Як повідомили журналістам представники поліції Лос-Анджелеса, деталей, які б свідчили про вбивство, не знайдено.

Коронеру (слідчому, якого залучають у випадку підозрілої смерті) належить провести розтин тіла Джонсон. Також офіс коронера вивчає її медичну історію. Хоча Джонсон боролася з наркотичною залежністю, поки ніяких слідів вмісту в її крові заборонених речовин не виявлено.

Джонсон була праправнучкою засновника фармацевтичної компанії Johnson & Johnson, однак надавала перевагу не бізнесу, а світському життю. Хоча відношення до діяльності компанії вона не мала, саме Кейсі та її дві молодші сестри мали успадкувати родинний статок.

Читайте також:

У 30 років раптово померла спадкоємиця імперії Johnson & Johnson

Помер засновник косметичної імперії Ів Роше

Володимир Турчинський міг померти через вживання анаболіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: