"Простим смертним" вхід заборонено

Найбільша у світі щорічна виставка розкошу Millionaire Fair ("Ярмарок мільйонеров") відкривається в четвер у Москві.

Уже втретє цінителі розкошів зберуться у виставковому центрі "Крокус-Экспо", щоб оцінити унікальні товари й послуги класу "люкс".

Росія є країною з одним із найвищих рівнів соціального розшарування - за даними економістів, доходи 10 відсотків найбагатших і 10 відсотків найбідніших росіян відрізняються приблизно в 15 разів у середньому по країні та приблизно в 40 разів у Москві. Проте захід для багатих, який проходить у Москві нарівні з рядом крупних міст світу, привертає десятки тисяч людей.

Минулого року московську Millionaire Fair відвідали 38,5 тисяч гостей. Організатори очікують, що в 2007 році виставка може зацікавити близько 45 тисяч гостей.

Засновник "Ярмарку мільйонерів" Ів Хайрат каже, що основна мета заходу - "вражати уяву людей".

"Millionaire Fair - швидший спосіб життя, ніж просто виставка. Це казковий світ розкошу - щось середнє між знаменитим лондонським універмагом Harrods і Disneyland," – зазначає він.

Загальна площа виставки складе 33 000 квадратних метрів. Цього разу свої товари й послуги представлять більше 200 іноземних і російських брендів. Ключовими гравцями ринку розкоші, як завжди, стануть автомобілі, яхти, годинники, коштовності, подорожі, дизайн інтер'єрів, косметика, здоров'я та краса, мода, нерухомість, ексклюзивні напої та продукти, інвестиційні компанії та банки, ексклюзивні послуги.

Ярмарок відкривається яскравим гала-концертом, вхід на який здійснюватиметься за спеціальними запрошеннями. У решту днів доторкнутися способу життя мільйонерів зможуть усі охочі, що придбають квиток за тисячу рублів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: