Пугачова купила собі "Острів"

Алла Пугачова зробила собі коханій несподіваний подарунок.

Примадонна купила за 1500 доларів картину "Острів".

"З Пугачовою я познайомився абсолютно випадково на вернісажі, - говорить художник Вадим Вишинський. - Вона довго стояла перед моїми роботами. Аллі Борисівні настільки сподобалась картина "Острів", що вона вирішила її купити. Не торгуючись, вона віддала гроші і пообіцяла купити ще кілька моїх робіт. Мої картини є у Юрія Башмета і Дмитра Певцова".

Нагадаємо, нещодавно аллі Пугачові запропнували викладатии в музичній школі. Співробітники школи № 621, де працювала Алла Пугачова 38 років тому, просять співачку повернутися на колишню роботу.

"Ми були б раді, якби Алла Борисівна повернулась до нас в ролі педагога, - говорить директор школи Антоніна Миколаївна. - Вона була чудовим вчителем, в її хорі було 186 чоловік, потрібно мати величезний талант і терпіння, щоб навчити хлопців музичному мистецтву".

Правда, на те, що суперзірку влаштує скромний вчительський заробіток, директор школи не сподівається. І зараз керівництво учбового закладу планує попросити Пугачову провести для школярів хоч би один відкритий урок.

Читайте також:
Пугачовій пропонують викладати в музичній школі
Аллі Пугачовій побудують театр в Петербурзі
Пугачова подарувала Галкіну золотий телефон Vertu
Пугачова стане хрещеною сина Кароль?
Пугачова образилась на пресу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: