Пугачова подарувала Галкіну золотий телефон Vertu

Напередодні Нового року Алла Борисівна вкотре зробила вчинок, яким довела, наскільки сильні її почуття до Максима Галкіна.

Максим Галкін
Life.ru
Примадонна подарувала Галкіну Vertu
Примадонна подарувала пародистові та близькому другу телефон ручної роботи з вісімнадцятикаратного золота, чорної шкіри і з керамічними кнопками марки VERTU - CONSTELLATION вартістю в мільйон рублів.

Телефон цієї марки завжди асоціювався з успішними і діловими людьми. Що не кажіть, а Максим повністю відповідає цим двом поняттям. Молодий, симпатичний і шалено привабливий пародист, та ще із золотим телефоном з рук самої Пугачової, зводить з розуму мільйони жінок в нашій країні. Але лише одна Алла змогла підкорити його серце.

За словами людей з близького оточення Максима, співачка сама особисто поїхала в салон VERTU і придбала цей телефон. Примадонна зі всієї представленої лінії обрала CONSTELLATION за його стриманий дизайн, знаючи, що Галкін не особливо любить помпезність. Але купувати "звичайний" апарат вартістю близько 7 тисяч євро не стала, вважаючи, що у такої "золотої людини" повинен бути саме золотий телефон.

Читайте також:
Пугачовій пропонують викладати в музичній школі
Аллі Пугачовій побудують театр в Петербурзі
Пугачова перед весіллям з Галкіним сіла на огіркову дієту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: