Пугачова подарувала онуку фотоапарат за 220 тисяч

Алла Пугачова подарувала старшому онуку Нікіті фотоапарат та набір кіношних об'єктивів. Подарунок обійшовся їй у 220 тисяч рублів.

Примадонна Алла Пугачова цей Новий рік ледве було не зустріла на лікарняному ліжку - співачці зробили операцію на серці. Але в кінці грудня Алла Борисівна втекла з клініки і особисто допомагала дружині Буйнова Олені складати святкове меню.

За визнанням Примадонни з кожним роком їй все важче догодити онукам - Нікіті Преснякову і Дені Байсарову.

Знаючи, як старший онук Нікіта захоплений кіно, Алла Борисівна подарувала онукові фотоапарат Canon MarkII за 70 тисяч рублів плюс набір кіношних об'єктивів. Вся покупка обійшлася в 220 000 рублів. Дені дісталася настільна гра "Бакуган".

Нагадаємо, співачка хотіла зустріти Новий рік на Мертвому морі в будинку Максима Галкіна, але довелося відмовитися від поїздки. Лікарі побоювалися, що авіапереліт може негативно позначитися на здоров'ї Примадонни, яка перенесла операцію на серці.

Вони попередили співачку, що перепади тиску під час польоту можуть спровокувати ускладнення. Тому заради власної безпеки Пугачовій довелося залишитися вдома.

Читайте також:

Алла Пугачова перенесла операцію на серці

Аллу Пугачову екстрено доставили до лікарні

Пугачова помирилась із Кіркоровим на "Лускунчику"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: