Пугачова розповіла, як зять бив Крістіну і за це купив їй квартиру

Алла Пугачова та Крістіна Орбакайте прийшли на телебачення, аби розповісти про свого родича Руслана Байсарова.

Алла Пугачова, Крістіна Орбакайте
Life.ru
Крістіна сподівається повернути сина і пропонує Байсарову мирову угоду
Алла Пугачова, яка втратила всі сили у війні за онука, прийшла на один із російських каналів і щиро - наскільки вийшло - розповіла про непрості роки життя своєї дочки Крістіни Орбакайте з бізнесменом Русланом Байсаровим.

"Де це бачено, щоб відбувалося таке неподобство, яке творить Байсаров?! - Пугачова почала рубати з плеча, ледве переступивши поріг студії. - Я сама своїми руками зробила з нього того, ким він є. Бізнесмен, батько. А мало хто знає, що це я його знайомила з впливовими людьми, з артистами, що це я ввела його в це громадянство! - Навіщо? - Я вам відповім: тому що моя дочка його любила. Тому що мені потрібен був зять нормальний, який би відповідав нашій сім'ї. А що я отримала у результаті? В результаті я побачила дочку, яка приїхала до мене з розбитим обличчям і зламаним носом. Ось вся вдячність цієї людини".

Крістіна Орбакайте
Life.ru
Крістіна сподівається повернути сина і пропонує Байсарову мирову угоду
Розповіла Пугачова і про появу шикарної квартири, в якій вона зараз живе.

"Багато хто запитує, як так? Я говорю, що Байсаров такий-сякий, а сама живу в його квартирі. А я, що, не схожа на жінку, якій можуть дарувати подарунки? - Звідки вона з'явилася, ця квартира? - Я вам розповім історію цієї квартири. Коли він побив мою дочку до напівсмерті, через годину приїхав до мене і почав вибачатися. І сказав, що за його звичаями він повинен заплатити штраф. Мовляв, повинен купити мені, як матері, квартиру або машину. Ну і купив".

Крістіна Орбакайте, яка весь час запису програми знаходилася поряд з мамою, не витримала і втрутилася в монолог Пугачової.

"Руслан побив мене в гримерці казино "Кристал", коли у мене була презентація диска "Май", - розповіла Крістіна. - Він просто при всіх виволік мене за петельку із зали в гримерку і почав бити. Я літала, як соломинка, і сповзала по стінах. А потім, коли ми приїхали додому, я довго плакала у ванні, а він стояв за дверима і говорив, що я ще до нього приповзу".

Читайте також:

Суд відібрав у Орбакайте сина

Син Орбакайте хоче жити з батьком

Орбакайте не пустили до школи побачити сина

ВідеоОрбакайте хоче повернути сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: