Пугачова рятує племінника-наркомана

Племіннику Пугачової необхідна допомога висококваліфікованих лікарів, які допоможуть йому впоратись з наркотичною залежністю.

Євгеній Пугачов, рідний брат Алли Борисівни, зізнається, що його син зловживає наркотиками. До того ж, молода людина займається їхнім продажем. Рік тому в "Експрес-газеті" писали про те, що племінник Алли Борисівни вже сидів за зберігання наркотиків. Проте його батькові тоді вдалося викупити молоду людину за пристойну суму.

Як молодому наркоману вдалося нахапатися кредитів, його родичам незрозуміло. Він живе на зарплату старшого брата. Але цих засобів недостатньо для погашення кредитів. Мати племінника Пугачової померла, а батько не має на нього жодного впливу. Сусіди хлопця радять:
"Владе, подзвони Аллі, попроси допомоги – кредити погасити". А він відповідає: "Та чого я їй дзвонитиму, якщо вона мене навіть в під'їзд не пускала!"

Те, що Пугачова неодноразово підтримувала племінника матеріально, знали не лише родичі. Друзі Примадонни стверджують, що жінка забезпечувала його у всьому впродовж шести років. Проте до себе додому Алла Борисівна ніколи племінника не впускала.

Хатня робітниця Алли щоразу виносила гроші Владу за ворота особняка. Хоча Пугачова конфліктує зі своїми родичами, племінник Алли Борисівни відзивається про неї з теплотою у душі.
"Що я можу сказати про тітку? Нормальна вона. Я ходжу на всі її концерти. Мені подобаються всі її пісні. Ми з татом буваємо у неї в гостях. Скоро підемо до неї на День народження, що подарувати, вирішуватимемо на родинній раді", каже він.

Читайте також:

Тимошенко написала про свої почуття до Пугачової

Пугачова припиняє концертну діяльність

Пугачова купила собі "Острів"

Пугачовій пропонують викладати в музичній школі

Аллі Пугачовій побудують театр в Петербурзі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: