Пугачова запросила Тимошенко на свій ювілейний концерт

Прима радянської естради розповіла, що з Тимошенко її зв`язують дружні стосунки.

Російська співачка Алла Пугачова обіцяє запросити прем`єр-міністра України Юлію Тимошенко на свої ювілейні концерти, які пройдуть в Києві і Москві з нагоди 60-річчя співачки.

"Я із задоволенням з нею спілкуюся, вона велика розумниця. Я, звичайно ж, її запрошу і на концерт у Києві, і на концерт у Москві, і на бенкет у Москві з приводу (мого) дня народження. Тому що політика політикою, а взаємини людські – це інше", - сказала співачка на прес-конференції в Москві.

За словами Пугачової, з Тимошенко її зв`язують дружні стосунки.

"Ви що ж думаєте, що Юля весь час думає про політику? Вона ж, у першу чергу, людина. Вона може десь і жінкою ранимою побути. І ось такою, ранимою, вона була зі мною. І я щаслива, що я бачила її в такі хвилини", - сказала Пугачова.
При цьому вона не стала оцінювати ділові якості українського прем`єра. "Я не знаю, яка Тимошенко політик – це вам судити. Я не політик, я співачка", - сказала Пугачова.

Вона додала, що спостерігає за політичною діяльністю Тимошенко.

"І мені тим більше цікаво дивитися за її політичною діяльністю, такий контраст - від м`якої красивої жінки до залізної леді. Я думаю, що у неї велике майбутнє", - сказала співачка, додавши: "З нею треба дружити".

Нагадаємо, російська співачка, народна артистка СРСР Алла Пугачова сьогодні заявила, що припиняє концертну діяльність, як співачка.

Концерт Пугачової в Києві відбудеться 22 квітня.

Читайте також:

Пугачова припиняє концертну діяльність

Ротару приревнувала свого стиліста до Пугачової

Пугачова стане хрещеною сина Кароль?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: