Пугачовій пропонують викладати в музичній школі

Співробітники школи № 621, де працювала Алла Пугачова 38 років тому, просять співачку повернутися на колишню роботу.

У важкі часи всесвітньої економічної кризи колишні колеги готові запропонувати Аллі Борисівні робоче місце. Викладачі і учні школи мріють, щоб Примадонна прийшла в музичну школу на ставку викладача уроків музики.

Правда, кар'єра у сфері освіти у співачки не вдалась. В середньому учбовому закладі Алла Борисівна провела всього чотири місяці. Вона не лише вела у школярів музику, але й керувала хором.  
"В середині 1970 року до нас в школу прийшла працювати нова вчителька співу Алла Пугачова, - згадує колишня учениця школи Віра Тюрютікова. - Висока, струнка дівчина із золотистим волоссям відразу привернула до себе нашу увагу. Одягалася за останньою модою".

Пройшло багато років після того, як Пугачова покинула стіни рідної школи, всі учні і викладачі учбового закладу об'єдналися, щоб повернути Пугачову назад. Таким чином педагоги хочуть виховувати в дітях любов до музики.  

"Ми були б раді, якби Алла Борисівна повернулась до нас в ролі педагога, - говорить директор школи Антоніна Миколаївна. - Вона була чудовим вчителем, в її хорі було 186 чоловік, потрібно мати величезний талант і терпіння, щоб навчити хлопців музичному мистецтву".

Правда, на те, що суперзірку влаштує скромний вчительський заробіток, директор школи не сподівається. І зараз керівництво учбового закладу планує попросити Пугачову провести для школярів хоч би один відкритий урок.

Читайте також:
Алла Пугачова перед весіллям сіла на огіркову дієту
Аллі Пугачовій побудують театр в Петербурзі
Пугачова стане хрещеною сина Кароль?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: