Путін - лице "Комсомолки"

Володимир Путін дозволив використовувати свій образ в комерційних цілях. Він бере участь в рекламній кампанії газети "Комсомольська правда".

Президент Росії вперше дозволив використовувати свій образ в комерційних цілях, пише 25 вересня газета "Комерсант". Зокрема, президент бере участь в рекламній кампанії "Комсомольської правди" під слоганом "Газета, яку читають всі".

Фото Путіна, яке супроводжує цитата "Їду на роботу, читаю "Комсомолку"!", розміщено на постерах разом із зображеннями гімнастки Світлани Хоркіної і соліста групи "Любе" Миколи Расторгуєва (обидва є членами правлячої партії "Єдина Росія").

"Комсомолка" одержала офіційний дозвіл президента на використовування його образу в рекламній кампанії. Згоду дав особисто Путін, уточнила начальник управління прес-служби і інформації президента Наталія Тімакова: "За конституцією Російської Федерації використовувати ім'я і образ людини можна тільки з його особистої згоди, тому президент, безумовно, в курсі подій".

Президент бере участь в кампанії безкоштовно, підкреслили в "Комсомолці" і адміністрації.

Газета відзначає, що участь в кампанії Світлани Хоркіної може створити "Комсомолці" певні складнощі. Гімнастка входить в розширений список кандидатів у депутати Держдуми від "Єдиної Росії", і її кандидатура була виставлена на внутрішньопартійні праймеріз в Білгородській області. Згідно із законом "Про вибори депутатів Держдуми" кандидати в депутати можуть брати участь в рекламі, проте її оплата "здійснюється тільки за рахунок коштів виборчого фонду політичної партії".

Ця вимога набуде чинності з моменту офіційного висунення кандидата на партійному з'їзді, який "Єдина Росія" проведе 1-2 жовтня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: