Путін підкорив серце Бріджит Бардо

Французьска акторка Бріджит Бардо написала листа Володимиру Путіну, в якому назвала прем'єр-міністра РФ "президентом свого серця".

Володимир Путін (Фото: abc-people.com)
Путін підкорив серце Бріджит Бардо
Бріджит Бардо, відома своєю активною позицією в питаннях захисту прав тварин, подякувала Путіну за ініціативу щодо заборони полювання на дитинчат тюленів.

У листі Путіну Бардо привітала його готовність покласти кінець "кривавій практиці" - так сам прем'єр раніше охарактеризував полювання на молодих тюленів.

"Я дуже хочу подякувати Вам і привітати з рішучістю засудити полювання на молодих тюленів, яку Ви вірно назвали кривавою практикою", - йдеться в посланні актриси.

У своєму листі Бріджит Бардо заявила, що вона давно вже добивалась заборонити в Росії полювання на дитинчат тюленів.

"Пане прем'єр-міністре, Ви залишаєтеся президентом мого серця, і я дуже хочу щиро подякувати Вам за те, що Ви почули мій заклик", - йдеться у листі актриси.

Наприкінці лютого в Росії було введено повну заборону на видобуток не тільки белька (дитинчати гренландських тюленів у віці до 1 місяця), але і всіх дитинчат гренландських тюленів віком до 1 року. Путін також вимагав виплати компенсації громадянам, які займаються цим промислом.

Щорічно в Білому морі заготовлювали і продавалися в Норвегію 20-30 тисяч шкурок цінного хутра тюленів. Екологи та благодійні організації неодноразово проводили кампанії по забороні цього промислу, заявляючи, що забій беззахисних тварин не можна називати "полюванням".

Читайте також:

Війна торсів: Путін перемагає Обаму

Продається гола Бріджит Бардо

Бардо оштрафували

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: