Расторгуєв госпіталізований у важкому стані

Лідер гурту "Любе" госпіталізований у важкому стані із високою температурою.

2717
Архів
Расторгуєв госпіталізований у важкому стані
Заплановані гастролі групи "Любе" були скасовані через хворобу Миколи Расторгуєва. Він був госпіталізований з високою температурою.

Музиканти прибули 11 листопада в Саратов, за день до запланованого концерту, а Микола Расторгуєв затримався в Москві, оскільки почувався погано. Його приїзд відклали на наступний день, але вранці стало зрозуміло, що артист прилетіти не зможе. Лікарі заборонили Миколі їхати на гастролі і госпіталізували у важкому стані.

Остаточний діагноз поки що невідомий.

"Ситуація не дуже хороша, - прокоментував арт-менеджер групи. - Ми були на гастролях за маршрутом Мурманськ - Болгарія - Череповець. І в результаті перепадів температури Микола досить-таки серйозно захворів. Спроби збити йому температуру і виїхати до Саратова ні до чого не призвели. Ми викликали серйозних лікарів, які займуться здоров'ям артиста, і приведуть його у форму. Висновків поки що немає, але застуда конкретна і температура скаче до 39 градусів".

Як видно, Расторгуєва підкосили різкі перепади температури в ході гастролей і тривалі переїзди по бездоріжжю.

Нагадаємо, що в квітні цього року Микола Расторгуєв переніс операцію з пересадки нирки. Проблеми почалися після того, як артист довгий час не звертався до лікарів, а коли в 2007 році, вперше за багато років, потрапив до лікарні, йому поставили діагноз: хронічна ниркова недостатність. Лікарі так і не змогли визначити причину такого серйозного захворювання. Але, за однією з версій, багато років тому співак переніс ангіну, яка дала ускладнення на нирки.

Читайте також:

Микола Расторгуєв в критичному стані

Миколі Расторгуєву пересадили нирку

Лідер групи "Любе" потрапив у аварію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: