Рената Літвінова – найвродливіша

У рамках Московського кінофестивалю журнал Beauty роздавав нагороди найстильнішим та найкрасивішим акторам.

Рената Літвінова – найвродливіша
Рената Літвінова
В одному зі столичних ресторанів журнал Beauty роздавав нагороди найстильнішим та найкрасивішим акторам. «Агент національної безпеки» Міхаїл Пореченков отримав премію “Найпривабливіший артист”. Без нагороди не залишили і президента ММКФ Нікіту Міхалкова. Йому подарували, окрім статуетки, неймовірно дороге вино XVIII століття. “Вино XVIII століття говорите? Та мені самому 17-й!” - жартував Міхалков.

Журнал Beauty роздавав нагороди найстильнішим та найкрасивішим акторам.
Нікіта Міхалков
Найкрасивішою актрисою визнали Ренату Літвінову, але зірка не поспішала за нагородою - замість артистки її намагалися отримати помічниці Літвінової. “Нагороду віддамо лише в руки Ренати!” - обурилися організатори. Тож, довелося викликати красуню. Хоча вона насправді швидко зібралася, коли дізналася, що їй подарують дорогоцінну прикрасу. Прибувши до ресторану, Літвінова одразу ж попрямувала до сцени за нагородою - перловим кольє.

А от з урочистою приміркою вийшла невелика проблема: спочатку актор Олексій Панін намагався зняти з Ренати її особисте намисто з білих перлів - не вийшло. Потім пробувала й сама Літвінова - марно. Тоді справу взяв у свої руки бравий Стичкін: звівшись НАВШПИНЬКИ, (актор на дві голови нижче Ренати), Євгеній просто вдягнув кольє поверх намиста Ренати. У фіналі вечірки один бізнесмен, полонений красою Ренати, вручив їй додатковий подарунок - скульптуру колобка. Лишаючи вечірку, Літвінова попросила фотографів не знімати її новенький Лексус2, який – подейкують – новий подарунок чергового шанувальника.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: