Рейтинг дитячих страхів українських зірок очолив Бабай

Відомих українців батьки у дитинстві переважно залякували Бабаєм. Але нинішні зіркові батьки згодні з психологами, що такі методи виховання лише шкодять дитині.

Більшість українських зірок у дитинстві боялися Бабая. Цей міфічний персонаж очолює рейтинг VIP-страховиськ, вдалося дізнатися ТСН, опитавши відомих українців.

Але знаходилися й інші страхіття. Наприклад, шоумену Іллі Ноябрьову його особисту примару подарував старший брат, залякавши рукою, яка вилазить з шафи і все розчавлює . "Я страшно боявся і не міг заснути, завжди треба било, щоб хтось був поруч, і тільки тоді я засинав", - згадав Ноябрьов.

Депутата Володимира Яворівського однолітки лякали, зображуючи з себе мерців з простирадлами.

А от відомого футболіста Владислава Ващука батьки залякували забороною грати в улюблену гру: "Вивчиш уроки – підеш грати в футбол", - казали юному футболістові. "Я тоді швидко сідав, щоправда не йшло...", - зізнався Ващук.

Лякані колись нинішні батьки-педагоги нині поміркованіші. Політик Арсеній Яценюк каже, що він для своїх дітей жахіть не вигадує: "У нас суцільна демократії, часто-густо діти мене лякають". Але старша дочка Яценюка Христина таки зізналася, що батько лякає її "дуже великим та зубастим вовком", коли вона не хоче їсти.

Композитора та продюсера Володимира Бебешка, навпаки, до столу ніколи просити не треба було.

"Я завжди хотів їсти і хочу. Я навіть зараз голодний. А бабаїв - не боюся, от як не дадуть борщу з салом то гірше", - зізнався продюсер.

Сніжана Єгорова певна, що життя лякатиме її дітей за неї. Перші результати пожинає вже нині: одного разу її сина у київському "Кінопалаці" налякали тиквою, зараз він навіть боїться заходити в залу.

Батьки, витягуючи з темних кутків квартири Бабая і Ягу, хочуть від дітей послуху, але наслідки можуть бути неочікуваними, кажуть психологи. Відомо, що деякі негативні риси дорослої людини беруть своє коріння з дитячих страхів.

Діти, що не зуміють вигнати "страхоту" з коридору або з ванни, цілком здатні відігратися на власних однолітках до синяків, образ, або й до розбитих сусідських вікон. Про таке, звичайно жодна з опитаних відомих осіб не зізналася.

Аніж лякати, краще малечі все пояснювати, наполягають дитячі психологи. Але на пояснення потрібен час, а щоб оживити яку-небудь чорну-пречорну людину - якась мить.

Читайте також:

Вчені винайшли щеплення від страху

Топ-10 найстрашніших монстрів світу

Померло Лохнеське чудовисько

ВідеоФактор Бабая

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: