Режисер закохався у дівчину Бонда

"Квант милосердя" відрізняється від попередніх серій "бондіани" не лише наявністю в ньому російськомовної подружки Бонда, але і відсутністю в картині відвертих сексуальних сцен.

Такий пуританський підхід абсолютно не характерний для фільмів про суперагента: у попередніх серіях шпигун спокушає кожну красуню, яка трапляється на його шляху.

Цього разу взаємовідносини Бонда та Каміли обмежуються скромним поцілунком в салоні автомобіля, а єдиною коханкою Джеймса стає героїня Джемі Артертон, для якої, щоправда, секс зі шпигуном стає останньою подією в житті.

Кажуть, що причиною подібної скромності стало захоплення режисера Ольгою Куриленко. "Ліжкові" сцени, в яких спочатку Ольга збиралась зніматись сама, без дублера, просто зникли зі сценарію картини. Щоб приховати пікантну правду про роман режисера і акторки, героям фільма довелося викручуватись.

"Я дуже не люблю роздягатися перед камерою, - так пояснив відсутність в картині сексу Деніел Крейг. - Коли на мене голого дивляться десятки людей, я перестаю відчувати себе сексуальним".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: