Ріанна не вважає себе сексуальною

Співачка Ріанна стверджує, що нічого не робить для того, щоб бути сексуальною. Їй не подобається, коли її називають "секс-символом".

Популярна співачка Ріанна наполегливо стверджує, що абсолютно не має ніяких бажань і мотивів для культивування свого сексуального образу, пояснюючи свою поведінку тим, що вона всього лише жінка. Ось що вона розповіла британському журналу Fabulous:

"Кожного разу, коли я чую на свою адресу "секс-символ", я починаю відчувати себе незатишно. Культивування сексуального образу не є для мене головним, я просто жінка, і поводжусь по-жіночому, абсолютно не фокусуючи свою увагу, на тому, щоб бути секс-символом".

Нагадаємо, відеокліп Ріанни на пісню "S&M" заборонений до показу в 11 країнах світу за кадри, що демонструють напівоголену співачку і прив'язаного до ліжка чоловіка. Виконуючи вищеназвану композицію на церемонії Brit Awards в Лондоні, Ріанна шокувала публіку тим, що в середині виступу зірвала з себе і без того відверту сукню і залишилася на сцені у сексуальній білизні.

Читайте також:

Трек Ріанни зняли з ефіру через зайву популярності співачки

Ріанну зі сцени забрала "швидка"

Ріанна організує дівич-вечір Кеті Перрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: