Ріанна витатуювала собі девіз на плечі

Співачка Ріанна знову зробила собі тату. цього разу це була фраза "Never a failure, always a lesson" між плечем та грудьми.

Популярна співачка Ріанна відвідала тату-салон в Нью-Йорку, де зробила нове татуювання.

Зірка витатуювала на своєму плечі фразу "Never a failure, always a lesson" - у перекладі з англійської "Ніколи не терпи фіаско, завжди вчись". Фраза була вибита на тілі Ріанни задом наперед, щоб вона змогла читати напис, дивлячись в дзеркало.

"Вона приїхала близько 2-ї години дня, - говорить власник тату-салону. - І попросила вибити на плечі цю фразу. Я запитав, чому саме цю фразу, на що вона відповіла "Це мій девіз по життю, замість того, щоб лаяти себе за помилки, прийми це, як життєвий урок і не переставай вчитися". Вона попросила вибити тату задом наперед, щоб вона могла прочитати фразу в дзеркалі".

Нагадаємо, в березні Ріанна зробила татуювання у вигляді пістолета під руками, не побоявшись притягнути до себе цими малюнками ще більше неприємностей. Можливо, таким чином вона хотіла показати, що починає нове життя, і пістолети на тілі будуть захищати її від негативної енергії. У Ріанни на тілі вже більше десяти тату.

Читайте також:

Ріанна витатуювала пістолет

У Тімберлейка таємний роман з Ріанною

Ріанна шокувала своїми грудьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: