Річі зніме фільм про шлюб з Мадонною

Відомий британський режисер Гай Річі (Guy Ritchie) планує зняти фільм про свій шлюб з легендарною співачкою Мадонною (Madonna).

Коли поп-королева дізналась про це, то була приголомшена і перелякана, оскільки цього року їй вже довелося зіткнутись з публічною образою з боку її брата Крістофера, який випустив відверту книгу про її життя і витівки.  

"Гай переконаний в тому, що більшість людей і не уявляють, що саме відбувалося всі ці роки в їхній сім'ї, - говорить джерело. - Він хоче показати публіці темну сторону їхніх стосунків, яку подружжя ховало за посмішками і поцілунками на камеру".  

Тим часом приятелі Мадонни вважають, що співачка також не відступить і за допомогою своєї кар'єри продовжуватиме війну з колишнім чоловіком.  

"Знаючи, як вона любить виражати свої думки в своїй творчості, можна передбачити, що вона також розповість історію їхнього шлюбу зі свого боку, - говорить джерело. - Вона завжди писала відверті пісні, в яких зачіпала й питання, що цікавлять її. Окрім цього, вона обов'язково торкнеться теми розлучення в своїх інтерв'ю".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: