Род і Пенні: Just married

Рок-музиканти також вміють бути вірними й кохати. Після 7 років "зустрічань" Род Стюарт і Пенні Ланкастер нарешті одружилися.

Британська рок-зірка Род Стюарт одружився з моделлю Пенні Ланкастер. Шлюбна церемонія відбулася на італійському узбережжі в Лігурії в місті Портофіно.

Це вже третій шлюб Рода Стюарта.

62-річний Рід Стюарт (Rod Stewart) зустрічався з 36-річною Ланкастер (Penny Lancaster) більше семи років, пара має спільну дитину, 19-місячного сина на ім’я Елестер.

Церемонія була досить скромною, на ній були присутні тільки лише батьки нареченої, що і виступили у ролі свідків. З боку нареченого була присутня донька Стюарта, Кімберлі.

Стосунки між 62-річним Стюартом і 36-річною Ланкастер зав’язалися після розлучення музиканта з його другою дружиною в 1998-му році. Шлюбна церемонія для Рода та Пенні була сімейним заходом.

Після церкви гості і винуватці торжества вирушили до сусіднього ресторану, після чого вони прогулялися по гавані перед поїздкою на розкішній яхті.

Один зі свідків розповів: "Після урочистої присяги у вірності один одному, пара та їхні друзі, а це близько сотні осіб, вирушили на яхту. Музика і танці тривали до самого ранку".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: