Родичі Майкла Джексона визначилися з місцем його поховання

Більш ніж через місяць після смерті "короля поп-музики" родина нарешті вирішила, де його поховати. В суперечці перемогла мати Джексона.

Родина поп-співака Майкла Джексона, який помер 25 червня, нарешті визначилися з місцем його поховання.

За даними сайту ContactMusic, зірку поховають на кладовищі Forest Lawn в Лос-Анджелесі. Проте дата проведення похоронів досі не відома.

7 липня в будівлі спортивного комплексу Staples Center пройшла церемонія прощання з Майклом Джексоном, але його тіло до цього часу не передали землі. Мати Джексона, Кетрін, наполягала на тому, щоб похорони пройшли на кладовищі Forest Lawn. Проте батько і один з братів співака, Джермейн, хотіли, щоб могила була на території ранчо Neverland, яке належало Джексону.

Мати Джексона категорично виступила проти цієї пропозиції, заявивши, що "Майкл пообіцяв собі ніколи не повертатися в маєток". За словами Кетрін Джексон, її син не хотів мати з Neverland нічого спільного після того, як завершилися слухання щодо звинувачення "короля поп-музики" в домаганні до малолітніх.

Одне з джерел, близьких до сім'ї Джексонів, висловило також припущення про те, що пропозиція батька і брата співака поховати його на території Neverland пов'язана з їх бажанням заробити на славі поп-артиста і після його смерті. Нібито вони збиралися пускати фанатів співака до його могили за певну плату.

Причина смерті Майкла Джексона, який пішов з життя у віці 50 років, досі не названа. За однією з версій, серце співака могло зупинитися внаслідок ін'єкції сильнодіючого препарату пропофола. Проте поки що ця інформація не підтверджена.
Напередодні рідні Джексона попросили провести третій розтин його тіла, оскільки не були задоволені результатами двох попередніх експертиз. Проте патологоанатоми заявили, що це неможливо.

Читайте також:

В гардеробі Джексона знайшли закривавлену жіночу блузку

Дон Кінг вшанує пам'ять Майкла Джексона на рингу

Суд призначив мати Майкла Джексона опікуном над дітьми "короля поп-музики"

За версією слідчих, Майкл Джексон був наркоманом

Справу про смерть Майкла Джексона перекваліфікували на "вбивство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: