Рокер Джонні Холлідей, який був у комі, виписався з лікарні

Рок-музикант Джонні Холлідей вийшов з лікарні. Стан здоров'я 66-річного Холлідея, який перебував у штучній комі, значно покращився

Французький рок-музикант Джонні Холлідей у середу, 23 грудня, виписався з лікарні в Лос-Анджелесі, де він лікувався від післяопераційної інфекції.

Стан здоров'я 66-річного Холлідея значно покращився, повідомляє його прес-служба, і лікарі лікарні Cedars Sinai дозволили музикантові покинути клініку, щоб провести Різдво з родиною у себе вдома в Лос-Анджелесі.

Подальший курс лікування співака буде проводитися амбулаторно.

Як повідомлялося, Джонні Холлідея екстрено госпіталізували до лікарні в Лос-Анджелесі 7 грудня. У Холлідея виникли ускладнення після операції з видалення міжхребцевої грижі, проведеної йому 26 листопада в одній з паризьких клінік.

У Cedars Sinai Холлідей кілька днів провів у стані штучної коми, американські лікарі зробили йому повторну операцію.

Родина Джонні Холлідея подала до суду на французького нейрохірурга Стефана Делажу, який прооперував співака 26 листопада. Родичі зірки вважають, що лікар виконав свою роботу недобросовісно, через що його пацієнт згодом був повторно госпіталізований.

Родина Холлідея зажадала видати висновок про операції, проведеної в Парижі. Паризький суд вищої інстанції 28 грудня скликає колегію експертів, щоб визначити відповідальних за стан здоров'я співака.

Сам Холлідей не виступав з заявами для преси. У газети потрапило лише його друковане послання, яке надійшло до суду, де він стверджував, що йому ледь вдалося уникнути смерті.

Співак був змушений скасувати своє турне, намічене на січень.

Читайте також:

Рок-музикант Джонні Холлідей вийшов зі штучної коми

Легенда французького року Джонні Холлідей впав у кому після операції

Після лікування Стівен Тайлер повернеться у Aerosmith

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: