Роман Абрамович в січні перевезе сина в Москву

Новоспечені батьки Роман Абрамович та Даша Жукова в січні приїдуть у Москву разом із сином Аароном. Поки що вони перебувають у США.

На початку грудня у бізнесмена Романа Абрамовича і дизайнерки Дарини Жукової народився син. Нагадаємо, від шлюбу з попередньою дружиною в олігарха вже є п'ятеро дітей.

Малюк з'явився на світ в клініці "Седарс-Синаї", розташованої в Лос-Анджелесі.

Джерела, близькі до пари, розповіли, що Роман Аркадійович, як тільки дізнався щасливу новину, одразу примчав до пологового будинку і не відходив від коханої і сина ні на хвилину.

Зараз Даша і син вже знаходяться вдома. Кажуть, що напередодні пологів олігарх забронював для своєї дівчини кілька палат по всьому світу. На тому, щоб пологи пройшли саме в "Седарс-Синаї", наполягла Даша.

"Справа в тому, що Даша довгий час жила в Лос-Анджелесі, тому й народжувати вирішила в "рідних краях", - розповіли її друзі.

"Я поки ще не бачила малюка, тому що виїхала з Лос-Анджелеса за день до пологів, але знаю від Даші, що з нею і хлопчиком усе гаразд. Він чудовий, - поділилась подруга Жукової відомий модний оглядач Наталія Гольденберг. - Сина Даша і Роман назвали Аарон Олександр. Аарон - на честь батька Романа, російською його звуть Аркадій. А друге ім'я малюку дали на честь батька Даші - бізнесмена Олександра Жукова. Після Нового року Даша і Роман разом з малям повернуться до Москви".

Як стало відомо, для тата Даші Жукової поява на світ онука стала подвійною радістю. Справа в тому, що на початку січня в Олександра Жукова і його дружини Світлани Мєщанінової теж має народитися малюк. Кажуть, що мачуха Даші теж вирішила народжувати у клініці "Седарс-Синаї".

Читайте також: 

У Романа Абрамовича народився син

Даша Жукова кинула палити

У Абрамовича закінчились гроші на Жукову

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: