Роман Поланскі госпіталізований

За даними деяких ЗМІ, Роман Поланскі госпіталізований з болями в животі. Адвокат режисера каже, що то не госпіталізація, а всього лиш огляд.

Знаменитий режисер Роман Поланскі був доставлений в госпіталь в Цюріху прямо з в'язниці "з болями в області живота" і, за словами медиків, може пробути там два-три дні.

У той же час, відповідно до офіційної версії, Поланскі вивезений з в'язниці для проходження медичного обстеження. Про це йде мова в заяві адвоката Поланскі Ерве Теміма.

"Мені невідомо, де він знаходиться і коли буде доставлений назад до в'язниці", - додав французький адвокат. За словами Теміма, Поланскі перебував у стані глибокої депресії, коли адвокат відвідав його у в'язниці на минулому тижні.

Офіційний представник федерального управління юстиції Швейцарії Фолко Галлі відмовився повідомити про місцезнаходження Поланскі і стан його здоров'я.

Нагадаємо, Роман Поланскі направив швейцарським судовим органам прохання про своє звільнення 29 вересня, у відповідь на що представники швейцарського кримінального суду заявили, що рішення про подальшу долю режисера буде винесено "в найближчі тижні". При цьому таке рішення може бути оскаржено як з боку Поланскі, так і з боку швейцарського правосуддя.

75-річний поляк французького походження Роман Поланскі був арештований 27 вересня на вимогу США в швейцарському Цюріху, куди він прибув на міжнародний кінофестиваль. В Америці його звинувачують у тому, що в 1978 році він вступив в зв'язок з 13-річною школяркою-фотомоделлю Самантою Геймер. Режисер визнав себе винним у цій справі, після цього п'ять інших звинувачень прокуратури, в тому числі в зґвалтування, були скасовані.

У 1978 році режисер втік зі Сполучених Штатів, щоб уникнути в'язниці за звинуваченнями в педофілії, і більше туди не повертався. Тепер він може бути відправлений до США зі Швейцарії.

Читайте також:

Адвокати Поланскі вимагають перевести його на домашній арешт

Швейцарія не відпустить Романа Поланскі під заставу

Роман Поланскі заплатить 500 тисяч доларів своїй жертві

Романа Поланскі екстрадують до США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: