Романа Поланські вивезли з в'язниці до секретної схованки

Режисер Роман Поланські після сплати застави залишив в'язницю, але до свого будинку, де він має перебувати під арештом, так і не прибув.

Тюрма в Цюріху
AFP
Тюрма в Цюріху, де тримали Поланські
Відомого режисера Романа Поланські звільнили з в'язниці в околицях Цюріха та вивезли у невідомому напрямі.

Як повідомили у Міністерстві юстиції Швейцарії, Поланські перевезли в секретне місце з міркувань безпеки, і його місцезнаходження триматимуть у таємниці.

Утім, у п'ятницю, 4 грудня, режисеру доведеться ще раз "переїхати" - він перебуватиме під домашнім арештом у своєму будинку на курорті Гштаадте в Швейцарських Альпах.

Як припустили журналісти Gazeta Wyborcza, можливо, Поланські доставили у місце, де йому надінуть спеціальний електронний браслет. Цей пристрій повинен подати сигнал у випадку, якщо режисер спробує зняти його або залишити визначену територію.

Раніше експерти дійшли висновку, що теоретично режисер може втекти з-під домашнього арешту навіть попри наявність пристрою, який покликаний контролювати його переміщення. Тому, можливо, швейцарська влада вирішила "підстрахуватися".

Нагадаємо, під домашнім арештом Поланські чекатиме на рішення швейцарського правосуддя щодо екстрадиції в США, де щодо нього порушено кримінальну справу.

За звільнення з в'язниці зірковий обвинувачений вніс заставу у 4,5 млн доларів, а також здав суду усі особисті документи і погодився встановити у своєму маєтку систему стеження.

Поланські був затриманий 26 вересня після прибуття до Цюріха на підставі ордера на арешт, виданого американським судом. В США досі не закрита кримінальна справа щодо режисера 32-річної давнини – у 1970-х роках польського режисера звинуватили у розбещенні неповнолітньої, 13-річної Саманти Геймер.

Читайте також:

Швейцарський суд звільнив Поланські під заставу

Жертва зґвалтування зажадала від США закрити справу Романа Поланські

Влада США вимагає екстрадиції Поланські

Поланскі у в'язниці дивиться телевізор і отримує кишенькові гроші

ВідеоРомана Поланські вивезли з в'язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: