Ронні Вуд при розлученні віддасть дружині половину статку

Відомий музикант Ронні Вуд заплатить своїй дружині Джо 6,5 млн фунтів стерлінгів при розлученні.

Гітаріст The Rolling Stones Ронні Вуд віддасть дружині при розлученні половину свого майна - 6,5 млн фунтів. Сьогодні, 11 листопада, відбудеться судове засідання стосовно цієї справи.

У середу гітарист The Rolling Stones Ронні Вуд розлучиться зі своєю дружиною Джо, формально завершивши 23-річний шлюб.

Процес розлучення відбувається у лондонському суді на підставі позову про невірність Ронні Вуда. Це означає, що розлучення буде завершено через шість тижнів.

Дружина музиканта Джо Вуд заявила журналістам, що її чоловік "розтринькав всі свої гроші" і його статок складає всього два будинки.

Таким чином, вона отримає 6,5 млн фунтів стерлінгів відступних. Крім того, їй доведеться чекати закінчення угоди з продажу одного з будинків, щоб отримати ці гроші.

Джо також має намір отримувати доходи від майбутніх продажів The Rolling Stones. Дружина музиканта заявляє, що тільки її стараннями Ронні протягом багатьох років "утримувався від зісковзування у прірву алкоголізму та наркоманії".

Нагадаємо, що Джо Вуд подала на розлучення після того, як Ронні Вуд завів роман з молодою москвичкою Катериною Івановою. Музикант познайомився з росіянкою влітку 2008 року в Лондоні, де вона працювала офіціанткою.

У листопаді 2008 року, за даними ЗМІ, статок Ронні Вуд оцінювався в 70 млн фунтів стерлінгів, і музикант запропонував своїй дружині 3 млн фунтів за розлучення.

Читайте також:

Ронні Вуд зраджує 21-річній коханці

Ронні Вуд із російською коханкою переїхав у замок

Російська коханка гітариста Rolling Stones заважає жити його сусідам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: