Розинська розповіла, як містика звела її з Мельниченком

Дата публікації
Розинська розповіла, як містика звела її з Мельниченком

Розинська й Мельниченко випадково зустрілися у церкві

Найближчими днями Мельниченко забере кохану до себе в Америку.

Микола Мельниченко та Наталя Розинська зізналися, що вони таки разом і одружуються. Про першу зустріч, сумісність характерів та про містику в житті солодкої парочки, вони розповіли ТСН Особливе.

"Ми познайомилися у Володимирській церкві. Я пішла купувати свічку, і саме в це й момент перетнулася з Миколою. Я просто підійшла до нього і потисла йому руку. І це рукостискання, напевно, вирішило все", - розповіла Розинська.

"Це вона до мене підійшла. Це якраз було на Паску 18 квітня 2009 року. Захожу в церкву, бачу до мене така білявка підходить, бере мою руку каже: як ви гарно виглядаєте. І пішла далі", - розповів екс-охоронець Кучми.

Микола Мельниченко втік до Америки від української Феміди. Наталя Розинська сподівається, що колись він повернеться. Бо певна,що їх звела доля. Наталка цю зустріч передчула заздалегідь. Бо побачила віщий сон.

"Він снився мені в образі білосніжної тваринки з такими великими, трохи розкосими, зелено-голубими очима. Це власне такі як в нього. І коли я побачила його обличчя... я ледь не втратила свідомість", - зізналась телеведуча.

Микола наступного ж ранку побачив Наталку по телевізору й також вирішив, що це знак. А коли вони зустрілися, знову без містики не обійшлося.

"Привіз уже у квартиру кажу: ну а чаєм пригостиш? Вона каже - угадаєш на якому поверсі квартира, тоді підемо. Я не задумуючись кажу - ось, і дивлюся на її квартиру. От не знаю як це відбувається, - розповів Мельниченко.

Торік вони оселилися разом. В його будинку у Василькові під Києвом. Тепер, коли він поїхав - зустрічаються за кордоном. У травні мали одружитися, але весілля скасували. Кажуть, що через побиття нареченої у власному під"їзді. Він їхні стосунки називає - непростими. Вона - близькими до ідеалу.

"В нас дуже багато спільного. Микола єдиний справжній чоловік. Ми один без одного не можемо, не хочемо і не будемо", - переконана Розинська.

Найближчими днями, каже Мельниченко, він забере кохану до себе. Проте перед весіллям йому слід буде пройти ще одну процедуру. Адже з першою дружиною він розлучився лише в Америці. В Україні свій стан холостяка майору ще треба легалізувати.

Микола Мельниченко та Наталка Розинська таки разом і одружуються

Микола Мельниченко та Наталка Розинська таки разом і одружуються
Наступна публікація