Розпався гурт "Агата Крісті"

Музиканти заявили про припинення проекту.

Гурт "Агата Крісті"
Гурту "Агата Крісті" розпався напередодні 21-го ювілею. Фото: openmusic.ru
Російський рок-гурт "Агата Крісті" напередодні свого 21-річного ювілею припинив існування. Його лідери, брати Вадим і Гліб Самойлови, оголосили про закінчення музичної діяльності.

Як повідомили музиканти, проект "входить в стадію завершення".

До розпаду "Агата Крісті" дасть ювілейні концерти 21 лютого в "Б1 Maximum" в Москві і 1 березня в Палаці спорту "Ювілейний" в Петербурзі. Гурт також відправиться в турне Епілог, і випустить альбом з тією ж назвою, який повинен стати останнім диском.

"Епілог "Агати Крісті" - це не пафосне прощання. Це просто констатація того факту, що ми закінчуємо тривалий і важливий період нашого спільного музичного і людського життя. "Агата Крісті" в тому вигляді, в якому вона всім відома, вичерпала себе, і ми хочемо попрощатися з нею з відчуттям взаємного задоволення", - говориться в повідомленні, підписаному братами Самойловимі.

Рок-гурт "Агата Крісті" став відомим в середині 90-х, заснований Вадимом Самойловим, Олександром Козловим і Петром Маєм в 1985 році в Свердловську. Колектив грає в стилях пост-панк і готик-рок. Гурт добився успіху в середині 90-х з альбомами "Ганебна зірка" (1993) і "Опіум" (1995). Всього в дискографии "Агати Крісті" дев'ять студійних альбомів, останній з яких - "Триллер. Частина 1", вийшов в 2004 році.

Нагадаємо, фінансова криза також привела до розпаду російської групи "Ленінград".

Читайте також:
Гурт Quest Pistols провокує новим хітом
Поліція заборонила вшанувати пам'ять The Beatles
Діля вигадав "Формулу кохання"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: