Розтин тіла Джексона не виявив ознак насильницької смерті

Неназване джерело повідомило, що Майкл Джексон переніс серцевий напад, який призвів до зупинки серця і, як наслідок, смерті.

Розтин тіла знаменитого співака Майкла Джексона не виявив ознак насильницької смерті, повідомив на прес-конференції коронер (слідчий, який веде справи про підозрілу смерть) Лос-Анджелеса Крейг Харві.

"Ніяких пошкоджень на тілі не виявлено", - сказав він.

Він також повідомив, що Джексон приймав ряд ліків, однак, які саме, не сказав.

Причина смерті співака названа, однак, не була. Харві підтвердив інформацію, яка раніше надходила, заявивши, що на з'ясування причини смерті піде від шести до восьми тижнів, протягом яких будуть проведені необхідні тести. "Ми сподіваємося, що, як тільки будуть отримані результати тестів, буде оголошена точна причина смерті і справу буде закрито", - відзначив він.

Майкл Джексон: життя та смерть поп-короля

Неназване джерело повідомило агентству Associated Press, що Майкл Джексон переніс серцевий напад, який привів до зупинки серця і, як наслідок, смерті. Співрозмовник агентства, втім, не став коментувати можливі причини серцевого нападу.

Версія про зупинку серця фігурувала в перші повідомлення інформагентств про смерть співака, проте офіційно вона так і не підтвердилася. Відомо, що в момент події поруч з Джексоном знаходився лікар-кардіолог на ім'я Конрад Мюррей. За деякими даними, привести до проблем із серцем могла зроблена їм ін'єкція болезаспокійливого препарату демерола.

Невдовзі після смерті співака з'явилися повідомлення про те, що Мюррей пропав, однак пізніше з'ясувалося, що він перебуває в Лос-Анджелесі. Поліція має намір допитати його і з'ясувати, чи міг він бути причетний до смерті Джексона.

Смерть Майкла Джексона було констатовано в четвер, 25 червня, в 14:26 за місцевим часом (00:26 за Києвом) після того, як його доставили в госпіталь при повній зупинці серця.

Майкл Джексон - один з найуспішніших співаків в музичній історії, за що й отримав титул "короля поп-музики". Його альбом Thriller увійшов у Книгу рекордів Гіннеса як найбільш продаваний альбом всіх часів і народів.

Цього літа Джексон, якого останнім часом бачили, в основному, в інвалідному кріслі, планував дати серію концертів у Лондоні, ознаменувавши тим самим своє повернення до активної музичної діяльності.

Читайте також:

Майкл Джексон залишив у спадок квартиру російській дівчині

Менеджер Джексона звинуватив у його смерті лікарів-шарлатанів

Джексон створив "Кращий альбом всіх часів"

Поліція розшукує лікаря Майкла Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: