Руаяль у купальнику

На обкладинці та першій сторінці популярного тижневика "Парі-Матч" з'явилися особисті фото Сеголен Руаяль і її доньки в купальних костюмах.

сеголен руаяль (Фото: newafrica.ru)
Сеголен Руаяль (Фото: newafrica.ru)
Екс-кандидат від соціалістів на пост президента Франції Сеголен Руаяль має намір подати до суду на популярний тижневик "Парі-Матч" ("Paris-Match") за публікацію її особистих фотографій на обкладинці та на першій сторінці журналу, повідомила радіостанція "Франс-Інфо".

Сеголен Руаяль (Фото: newafrica.ru)
Сеголен Руаяль (Фото: newafrica.ru)
«Я маю намір подати до суду на тижневик за зазіхання на приватне життя і за порушення права на використання знімків Сеголен Руаяль і її дочки Клеманс Олланд," - сказав адвокат Руаяль Жан-Пьєр Міньяр, якого процитувала радіостанція.

Перша сторінка видання "Парі-Матч", що вийшло в четвер, прикрашена фотографіями Сеголен Руаяль і її доньки, які купаються в Середземному морі. Також опубліковані фотографії, що зображають її та її дочку, коли вони виходять з води, а також Руаяль, яка читає газету і при цьому засмагає.

"Це абсолютно безглузда ілюстрація очевидної політичної теми, яка зачіпається в статті," - сказав Міньяр, вказавши на "нездорову цікавість".

Напередодні Руаяль, побачивши подібні зображення, зажадала від керівництва журналу змінити обкладинку, але її прохання не вплинуло на рішення редакції.

„В середу ми дізналися про існування цих фотографій і попросили "Парі-Матч" в офіційному листі змінити обкладинку," - підтвердив адвокат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: