Руслана в школі була зірвиголовою і ходила із синцями

Співачка Руслана згадала свої шкільні роки - розповіла про перше кохання, як лазила по деревах і гралася з хлопцями в козаки-розбійники.

Руслана Лижичко у дитинстві_2
ТСН.ua
Руслана в дитинстві
Відома українська співачка Руслана Лижичко згадала свої шкільні роки. Вона розповіла про своє перше кохання і зізналася, що була бешкетницею.

Руслана навчалася в середній школі №52 у місті Львів. Співачка каже, що, скільки себе пам'ятає, любила товариство хлопчаків, часто лазила по деревах і поверталася додому з синцями. Жодного разу не бачила кабінет директора, частенько давала здачі, якщо її хтось образив, і завжди відповідала за свої вчинки.

"Школа - це найтепліші і чудові спогади родом з дитинства. Я намагалася бути зразковою ученицею. Сама робила домашні завдання, практично ніколи не списувала. Батьки з дитинства виховували мене так, щоб я була чесною і відповідала за свої вчинки, коли завинила", - зізналася вона.

За словами Руслани, вона дуже любила свій клас, була активісткою і постійно брала участь у шкільній самодіяльності.

"У мене було багато друзів. Я була капітаном команди КВК. Повертаючись зі школи, швиденько робила уроки, щоб скоріше піти на свій улюблений Ансамбль. Для мене не було страшнішого покарання, ніж не піти на заняття зі співу", - розповіла вона.

"У вихідні любила грати у дворі з хлопчиськами. Ляльки та рюші - це все не моє. Мені дай по деревах полазити, в козаки - розбійники пограти. Хлопці мене поважали", - згадала співачка.

Про перші світлі почуття Руслана розповіла так: "Були симпатії, як у кожної дівчинки, але не те саме "велике світле почуття", про яке всі так багато говорять. Зі справжніми серйозними почуттями я зіткнулася трохи пізніше, коли трохи подорослішала. А в шкільні роки я вперше закохалася в хлопчика з дитячого ансамблю "Усмішка". Ми разом співали. Це була зворушлива дитяча симпатія".

Читайте також:

Чоловік Руслани заспівав. ФОТО

В Баку під час виступу Руслана мало не залишилась без одягу

Руслана в Америці стала скаутом

Руслана вразила азіатів своїми "Дикими танцями"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: