Руслана 17 років веде власний бізнес

Дата публікації
Перегляди
2614
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Руслана 17 років веде власний бізнес

Руслана має свій бізнес / Фото: прес-служба

Рекламно-продюсерська агенцію юна співачка Руслана заснувала разом з чоловіком Олександром Ксенофонтовим 17 років тому.

Дика красуня Руслана ще й бізнес вумен. Мало хто знає, але чорнявка є разом зі своїм чоловіком власницею рекламно-продюсерської агенції у своєму рідному Львові.

Та після переїзду до столиці всі бразди правління подружжя передало своїй мамі. І саме Ніна Аркадіївна провела екскурсію коридорами агенції для ТСН.Особливе.

Рекламу тут не лише розміщають, а й створюють. Та найважливіше для компанії - це її кар'єра її засновниці. У будь який момент усі працівники кидають справи, щоб допомогти Руслані у зніманні кліпа або на концерті.

Мама Руслани у офісі не найголовніша, тут свої директори. Але, саме вона з другим чоловіком Сергієм допомагала доньці та зятеві розпочинати бізнес.

До своєї кар'єри у рекламно-продюсерській компанії, Ніна Лижичко 22 роки пропрацювала у Інституті нафтохімії. Вона щаслива, що родина довела усій країні – національну зірку можна виховати не лише у столиці, а й рідному місті.

Її життя - це ролики, кліпи і медіа-плани. Та найгловніше – донька. Найдужче Ніна Лижичко пишається добрим зятем. Над робочим столом у неї особлива фотографія - Руслани і Саші, їх розпис у ЗАГСі.

"Подивіться, які вони щасливі. Він на неї, вона на нього. Хіба це не радісна фотографія?", - тішиться вона.

Руслана вже 17 років веде власний бізнес

Руслана вже 17 років веде власний бізнес

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2614
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація