Сара Джесіка Паркер ще повернеться у "Секс у великому місті"

Акторка Сара Джесіка Паркер розповіла про те, що планує повернутись у "Секс у великому місті", бо має ще одну історію, яку хоче розповісти глядачам.

Акторка Сара Джесіка Паркер поговорила з репортерами Los Angeles Times і порадувала всіх заявою про те, що розглядає таку можливість участі у продовженні фільму "Секс у великому місті". Щоправда, не прямо зараз:

"Я повернуся. Думаю, є ще одна історія, яка повинна бути розказана. Я це знаю. Так що я її точно розповім, і я знаю, що сценарист Майкл Патрік Кінг все зробить правильно, але не зараз. Може бути, років через п'ять".

Отже, продовження буде, але його доведеться почекати. А що Сара думає про приквел? Є, як відомо, плани створити його з Блейк Лайвлі в ролі юної Керрі Бредшоу.

"Я не заздрю тому, що у 21-річних є можливість розповісти свої історії. Вони щодня нам доводять, що вони цікаві. Цікавий навіть їхній нарцисизм. І навіть їхня інертність, їхній тон і манера говорити... Але я не думаю, що ми можемо прикинутися, що повертаємося. Вийде два варіанти минулого. Це щось типу: "О, а цього я про Керрі Бредшоу не знаю".

Читайте також:

Сара Джесіка Паркер забрала дітей і пішла від чоловіка

Сара Джесіка Паркер забрала новонароджених двійнят додому

У Сари Джесіки Паркер народилась двійня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: