Саркозі і Бруні планують до виборів народити дитину

Президент Франції знайшов спосіб, як залишитися в Елісейському палаці на другий термін. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Президентська пара Франції Ніколя Саркозі і Карла Бруні хочуть народити дитину, повідомляє французький таблоїд Voici. Видання особливо відзначає той факт, що дитя в планах пари повинне з'явитися в 2011 році – якраз перед передвиборною кампанією на пост президента.

Таким чином, на думку видання, пара зможе отримати зайві голоси, викликавши симпатії виборців.

Карла Бруні-Саркозі ніколи не приховувала бажання народити дитя від чоловіка, у інтерв'ю для ЗМІ вона неодноразово заявляла про це і уточнювала, що "завести дитя в 41 рік – не те ж саме, що завести його в 25 років".

Тим часом, політичний рейтинг Саркозі піднявся на 12%. Згідно недавнім опитам громадської думки, громадяни Франції вважають, що Саркозі добре справляється зі своєю роботою і робить певні успіхи.

Нагадаємо, що шлюб з Карлой Бруні став для Саркозі третім. З першою дружиною він розлучився в 1993 році, з другою - в 2007 році. У нього двоє дітей від першого шлюбу і син від другого. У Карли Бруні також є дитина, від попереднього шлюбу.

Читайте також:

Ніколя Саркозі скоро стане дідусем

Голе подружжя Саркозі на пляжі

У відпустці Карла Бруні в ластах повзає по скелях

Саркозі витратив на квіти для Бруні 400 тисяч доларів з бюджету

ВідеоПрезидентська пара Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: