Саркозі розповіла, чому пішла від президента

Сесілія Саркозі назвала причини розлучення з президентом Франції.

Головною причиною розлучення з президентом Франції Ніколя Саркозі, про яке було оголошено в четвер, 18 жовтня, його екс-дружина Сесілія назвала набридлу їй публічну роль першої леді.

"Знайте, публічне життя мені не підходить, воно не відповідає тому, що я глибоко відчуваю," - сказала вона в інтерв'ю газеті Est rеpublicain.

За її словами, вона, навпаки, "любить тінь, спокій, тишу".

"Я була одружена з публічною людиною, я завжди це знала, я знаю його 20 років. Його боротьба привела його на посаду, на якій він, на мій погляд, чудово виглядає, тому що він державний діяч, людина, яка здатна зробити багато чого для Франції і французів," - повідомила колишня перша леді республіки.

"Але це не моє місце. Вже не моє місце," - додала Сесілія, зазначивши, що французи "обрали президента, а не пару".

Сесілія відзначила, що "коли виходиш заміж за політика, особисте й публічне життя стають єдиним цілим, і це і є початок усіх проблем". Вона розповіла про те, що після тимчасового розставання в 2005 році, пара так і не змогла відновити відносини.

"В один день ви втрачаєте своє місце в парі. Пара перестає бути головним у вашому житті, щось перестає функціонувати," - сказала мати спільного з Саркозі сина Луї.

За її словами, після незгод чоловік і жінка "намагалися все побудувати наново, поставити на перше місце родину", але "просто-напросто, це було вже неможливо".

Сесілія поки не визначилася з планами на майбутнє. Вона "зосередиться на родині" і "подумає про майбутнє". І хоча екс-дружина президента визнає, що те, що їй довелося пережити, "дуже важко", вона "ніколи не шкодуватиме про прийняті рішення".

У четвер, 18 жовтня, Єлісейський палац офіційно підтвердив інформацію про розлучення президентської пари, поклавши в такий спосіб кінець чуткам, що були в пресі протягом декількох тижнів.

За інформацією адвоката президентської пари, екс-подружжя вирішили мирно пов'язані з розлученням питання.

Майбутній президент Ніколя Саркозі та Сесілія одружилися в 1996 році. У 1997 році в них народився син Луї, який після розлучення батьків буде жити з матір'ю. В екс-першої леді Франції є ще дві дочки від першого шлюбу з тележурналістом Жаком Мартеном, а у президента - двоє синів від першого шлюбу з Марі-Домінік Кюльолі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: