Саша Ніколаєнко обладнала для майбутньої дитини 4 дитячих кімнати

Колишня модель Олександра Ніколаєнко, яка має народити наприкінці березня розповіла, як їй в США хочеться солоненького.

Власниця конкурсу "Міс Україна-Всесвіт" Олександра Ніколаєнко та її коханий-мільярдер Філ Раффін готуються до народження дитини.

А поки до пологів ще є час Саша вирішила розповісти, чого хоче серед ночі найбільше, як її звільнив чоловік та чому у її дитини буде чотири кімнати.

Ніколаєнко, яка і раніше не охоче говорила про свою вагітність, навмисно не називає дату появи дитини на світ. Жінка лише натякає, що малюк може народитися наприкінці березня. Так само Саша тримає у таємниці і стать майбутньої дитини.

"Ми з Філом знаємо, хто народиться, - робили УЗД, але тримаємо це в секреті. Буває, що лікарі помиляються", - пояснила свою позицію Ніколаєнко.

За словами "Міс Україна-2001", наразі вона почувається добре. Але перші місяці вагітності далися їй складно.

"Ми повністю готові до народження нашого первістка! Хоча спочатку було дуже погано. Я навіть жартувала з чоловіком, мовляв, скільки хорошого чоловік повинен зробити для жінки, щоб вона свідомо переживала такі дні. А потім все пройшло, і зараз я наче на злеті", - заявила вона.

Саша додала, що вона й дотепер інколи відчуває втому, але її рятують близькі люди та масаж.

Неабияку роль у хорошому настрої майбутньої матусі відіграє й їжа, зокрема - солоненьке.

"Огірочки я завжди любила, тому важко сказати, чи пов'язана моя до них особлива тяга з вагітністю", - зауважила Ніколаєнко.

Однак одразу ж додала, що після приїзду до Києві у грудні, разом з собою до Америки привезла чимало солоненького.

"Бабуся півлітака завантажила консервацією: огірками, помідорами. Так от, перше, що в мене в Америці закінчилося, це огірки", - сміючись зізналася Саша.

Та бувало й таке, що їй серед ночі хочеться чогось пожувати. Причому такого, чого Ніколаєнко ніколи й не любила.

"Одного разу серед ночі мені шалено захотілося чіпсів. Ну, по-перше, я ніколи не їла чіпси, а по-друге, є вночі для мене табу. А тут чіпси подавай і все. Ще я завжди дуже любила рибу, але всі дев'ять місяців не можу змусити себе її їсти. А чоловік каже: їж, дитині потрібен риб'ячий жир", - зауважила вона.

До речі, Ніколаєнко і Раффін не лише на словах готові до появи спільної дитини. Так, подружжя вже облаштувало кімнату для немовляти.

"Причому у варіанті "помножити на 4" - за кількістю будинків, де ми можемо проводити час. Ми вже й одяг купили малюкові, та інші необхідні речі, а це, я вам скажу, величезний список, який аж ніяк не обмежується памперсами і пляшечками", - пояснила засновниця конкурсу краси.

Читайте також:

Олександра Ніколаєнко на 6-му місяці вагітності катається на санчатах

Саша Ніколаєнко привезла чоловіка в Київ на вареники

Саші Ніколаєнко чоловік-мільярдер купив найдорожчий в світі готель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: