Секретарка Віка з "Не народись вродливою" знову вагітна

Роман Григорія Антипенка і Юлії Такшиної, який почався на знімальному майданчику серіалу "Не народись вродливою", поки що не довів закоханих до вівтаря.

Зате в пологовий будинок ця парочка піде вже вдруге. Нагадаємо, в пари підростає півторарічний син Іван, а влітку у хлопчика з'явиться братик або сестричка.

Такшина вже зараз хоче вести здоровий спосіб життя, але в декретну відпустку не збирається.
"За контрактом мої зйомки будуть продовжуватись до початку травня, - розповіла сама Юлія. - А потім ми всі разом відправимось на море відпочити і набиратись сил перед важливою подією. Народжувати я буду в Москві незадовго до цього ми з Грішою, можливо, оформимо наші стосунки офіційно, щоб не стикатися з бюрократією при реєстрації дитини, як це було влітку минулого року, коли у нас народився Ваня".

В РАГС пара дійсно весь цей час не квапилась. Григорій не був прибічником офіційної реєстрації шлюбу. До того ж, переживши одне невдале одруження, Григорій не хотів знов втратити свободу. Юлія теж на весіллі не наполягала. Втім, обидва говорили, що при необхідності все ж зважаться на цей крок.

Для Антипенко майбутня дитина стане вже третьою. Від першого шлюбу у актора підростає син Олександр. Зараз акторська пара думає, дівчинка або хлопчик з'явиться на світ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: