Сексапільна лікарка Кадді із  "Доктора Хауса" знялася у фільмі про аборти

Акторка із серіалу "Доктор Хаус" Ліза Едельштейн знялася в соціальній рекламі про аборти.

Американська актриса Ліза Едельштейн, найбільш відома за роллю головного лікаря Лізи Кадді в серіалі "Доктор Хаус", знялася в соціальній рекламі про аборти.

Ролик попереджає про загрозу повернення жінок до підпільних абортів, так званих абортів на задвірках.

За сюжетом відео, героїня Едельштейн, одягнена в стилі 1950-х років, нервово йде по коридору в напрямку замкнених дверей. "Десятиліття тому жінки страждали через страхітливі аборти на задвірках, або ж вони використовували небезпечні методи, коли нікуди було звернутися по допомогу", - лунає голос актриси за кадром.

Далі Ліза натякає на те, що нинішні пропозиції республіканців є ні чим іншим, як спробою відправити жінок назад "на задвірки".

Тим часом актриса доходить до дверей, відкриває їх і бачить перед собою шафу з однією вішалкою. Такі "плечики" колись були "традиційним знаряддям" для нелегальних абортів.

Говорячи про те, чому вона вирішила знятися в такому ролику, Едельштейн пояснила:"Сподіваюся, жінки по всій Америці скажуть членам Конгресу, що запропоновані ними законопроекти - це атака проти жіночого здоров'я, вони просто неприйнятні", - додала акторка.

Відповідна кампанія "Право на вибір"організації MoveOn.org спрямована проти реформи, запропонованої Республіканською партією США щодо обмеження фінансування абортів "за рахунок платників податків".

Читайте також:

Зірка серіалу "Доктор Хаус" пішла від чоловіка

Доктор Хаус - найбільш високооплачувана зірка року

Команду "Доктора Хауса" звинуватили в оргіях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: