Сексуальний скандал довкола сенатора

Вісім чоловіків заявили про сексуальні домагання з боку американського сенатора.

Скандал навколо сенатора-республіканця від американського штату Айдахо Леррі Крейга, що звинувачується в домаганнях сексуального характеру до чоловіка в туалеті аеропорту Міннеаполісу, одержав розвиток після обнародування заяв ще восьми чоловік про сексуальні домагання з боку Крейга, повідомляє агентство Associated Press із посиланням на американські ЗМІ.

Викривальна стаття про неодноразові гомосексуальні зв'язки американського сенатора з'явилася в неділю в газеті Idaho Statesman. За словами автора статті, число жертв сексуальних домагань Леррі Крейга складає насправді не одного, як заявлено раніше, а дев'ять чоловіків. Крім того, згідно з інформацією, одержаною від потерпілих чоловіків, троє з них піддалися на умовляння сенатора та вступили з ним у статевий зв'язок.

На доказ розміщеної в газеті інформації, Idaho Statesman опублікувала частину інтерв'ю з одним із тих, що були "коханцями" політика - 50-річним Майком Джонсом, відомим пресі за гучним сексуальним скандалом, пов'язаним із пастором "Нового Життя" Колорадо-Спрінгс, екс-главою Асоціації євангелістів США Тедом Хаггардом.

Як стверджує Джонс, американський сенатор заплатив йому 200 доларів за інтимні стосунки, що мали місце наприкінці 2004 року в шикарній квартирі в діловому районі міста Денвер.

Представники американського сенатора спростували розміщену в газеті інформацію, назвавши її "смішною" та "абсолютно безпідставною".

У червні Леррі Кейг був арештований у чоловічому туалеті аеропорту Міннесоти, після чого йому було пред'явлене звинувачення в хуліганстві.

Згідно з поліцейським звітом, опублікованим у виданні Roll Call, у червні 2007 року Крейга заарештували поліцейські, які проводили розслідування по фактах негідної поведінки якоїсь особи в чоловічому туалеті міжнародного аеропорту Міннеаполісу. За заявою агента поліції, Крейг зайшов у кабінку туалету вслід за офіцером у штатському, поставив сумку напроти дверей і поплескав себе по стегну - жест, що використовується зазвичай гомосексуалістами, охочими знайти статевого партнера в громадських убиральнях.

У понеділок Крейг заявив, що визнав себе винним раніше в серпні цього року, проте обставини свого арешту повідомити відмовився. При цьому він розповсюдив заяву, в якій ідеться, що поліцейські невірно інтерпретували дії та поведінку сенатора в момент події.

За інформацією американських ЗМІ, раніше американський суд засудив Крейга до одного року ув'язнення умовно, крім того, сенатор виплатив більше 500 доларів штрафів і судових витрат.

Батько трьох дітей, сенатор Крейг зіграв важливу роль у спробі винесення імпічменту екс-президенту США Білу Клінтону в 1998 році через скандал сексуального характеру. У червні 2006 року Крейг виступив за ухвалення поправки до Конституції США, яка визначала б шлюб виключно як союз одного чоловіка і однієї жінки. Поправка американськими законодавцями прийнята не була.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: