Селін Діон народить хлопчиків-двійняток

В листопаді цього року Селін Діон має народити хлопчиків-двійняток. Співачка кілька років намагалась завагітніти.

Канадська співачка Селін Діон французького походження готується стати мамою і чекає народження двох хлопчиків. Артистка, якій 42 роки, та її чоловік Рене Анджелілу чекають на народження дітей у листопаді.

На початку року співачка була запрошена заспівати на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор у Ванкувері, проте відмовилася через те, що проходила лікування, яке повинно було допомогти їй завагітніти. При цьому Діон не приховувала від преси, що мала проблеми із зачаттям.

У співачки і її чоловіка Рене Анджелі є єдина спільна дитина - 9-річний син Рене-Шарль. Його поява на світ стала можливою також після тривалого курсу лікування.

"Перший раз я намагалася завагітніти протягом шести років, - розповідала співачка. - Народження нашого первістка Рене-Шарля не можна назвати інакше ніж подарунком долі.".

Після народження сина з'ясувалося, що Рене Анджелі хворий на рак. Але подружжя перемогло важку хворобу. Вони не приховували прагнення завести ще кількох дітей. На початку осені 2009 року з'явилася новина про те, що виконавиця хіта "My Heart Will Go On" чекає на дитину. Співачка повинна була народити в травні 2010 року. Однак вона втратила дитину. Для всієї родини це стало великим горем, але особливо важко переживала втрату сама Діон.

Читайте також:

42-річна Селін Діон вагітна двійнятами

Селін Діон - найвисокооплачуваніша співачка десятиліття

Заарештували маніяка, який переслідував Селін Діон


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: