Сердючка вагається щодо виборів

Сьогодні в Києві на міжпартійному з’їзді створено виборчий блок "Блок Вєрки Сердючки "За своїх!”.

Вєрка Сердючка
УНІАН
Андрій Данилко досі міркує, чи варто його блокові брати участь у виборах, аби разом з усіма битися та кричати в парламенті.
Сьогодні в Києві на міжпартійному з’їзді створено виборчий блок "Блок Вєрки Сердючки "За своїх!”.

Як передає кореспондент УНІАН, до блоку увійшли Ліберально-демократична партія України, партія "Жінки України” та Комуністична партія трудящих.

Делегати з’їзду близько двох годин чекали на початок післяобідньої частини з’їзду, на яку мав з’явитися артист Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, але він так і не з’явився.

З’їзд проходив у Київському планетарії. Під час двогодинного очікування на артиста було вимкнено світло, і делегатам та гостям зібрання демонстрували зірки та планети.

Як повідомив в інтерв’ю журналістам керівник блоку Ігор Душин, Андрій Данилко не прийшов на з’їзд через те, що ще не визначився остаточно зі своєю участю в блоці й узагалі у виборчій кампанії.

Душин заявив, що на Андрія Данилка чинять "певний тиск, який сьогодні відчувається з усіх сторін".

Відповідаючи на запитання журналістів, хто чинить тиск, Душин зауважив: "В адміністрації (мабуть, йдеться про Секретаріат президента – УНІАН) косять очима на „Регіони”, а ті, в свою чергу, - на адміністрацію".

Ігор Душин нагадав, що, згідно з законодавством, з’їзди політичних сил із затвердження рішень про участь у виборах можна проводити до 20 серпня. Він зауважив, що саме до цієї дати чекають на відповідь Данилка про участь у блоці.

На запитання журналістів, чи зможе блок піти на вибори без артиста, Ігор Душин відповів, що "торгова марка "Вєрка Сердючка" належить театрові Андрія Данилка, і право на використання бренду належить йому". За його словами, це означає: якщо Данилко не дає згоди на учать у виборчій кампанії, то блок не зможе взяти участі у ній.


Як повідомив Душин, першим у виборчому списку блоку є саме Андрій Данилко.

Як відомо, 8 липня на фестивалі ”Слов`янський базар” Андрій Данилко заявив, що має намір створити власну партію і стати народним депутатом. Він розповів, що планує організувати виборчий блок під назвою ”Проти всіх”. За його словами, жителі України втомилися від виборів. Співак додав, що Вєрка Сердючка може битися і кричати у Верховній раді не гірше за нинішніх депутатів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: