Сергій Звєрєв написав книгу "Зірка в шоці"

Відомий стиліст Сергій Звєрєв представив свою першу книгу "Зірка в шоці".

У своїй книзі він розповів невідомі факти своєї біографії і спробував розвіяти міфи про власну персону. За словами Звєрєва, йому давно пропонували написати автобіографію, але "відповідний момент настав саме зараз".

"Я зараз на тій стадії виконаної роботи, коли мені є що розповісти тим, хто йде за мною, щоб вони не робили таких же помилок", - сказав стиліст.

Другою причиною написання автобіографії стало, за його словами, бажання спростувати неправдиву інформацію, якої дуже багато в світі шоу-бізнесу.
"А спростувати її може лише сам артист, зірка. Мене турбували міфи про мене, створені заради рейтингу якогось каналу, і я вирішив їх нарешті розвіяти. Мої прихильники і прихильниці мають право знати правду про свого кумира", - вважає стиліст.

При цьому він підкреслив, що зовсім не хотів "оголяти перед читачами душу".
"Ніхто в цій книзі нічого не оголяв, в ній просто написано все так, як було насправді. Все ж таки розуміють, що я на екрані - це створений образ, а моя книга - це перша спроба показати реального Звєрєва", - сказав він.

Він також відзначив, що брав безпосередню участь в оформленні книги, в підборі фотографій, на багатьох з яких він оголяє інтимні частини свого тіла. На запитання, чи читав книгу його 15-річний син, Звєрєв відповів, що "синові і так відомо все".

В автобіографії стиліста, відомого своєю пристрастю до нецензурної лексики, практично немає ненормативних слів. Сам автор пояснив це тим, що його твір можуть прочитати діти.

За його словами, сушити голову над назвою книги він теж не став. А на питання, що ж його насправді може шокувати, відповів: "багато чого, як і всіх нормальних людей, я ж не марсіанин".

Читайте також:

Сергія Звєрєва обікрали в салоні краси

Кіркоров навчив Зеленського правильно любити жінок

Бондарчук шукає грошей на кролика


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: