Сергій Звєрєв: "Україні не вистачає сексу"

"Король гламуру" Сергій Звєрєв розповів про своє ставлення до українських артистів.

46-річний Сергій Звєрєв приїхав до Києва, де знімається у новорічному мюзиклі. Сергій зізнався, що його герой асексуальний.

"Він – асексуальний! Зі мною сексуальних сцен в мюзиклі взагалі немає. В Україні у вас дуже мало сексу. Вам його не вистачає", - сказав Звєрєв.

У мюзиклі Сергій грає самого себе.

"Мюзикл здався мені дуже прикольним. У ньому я гратиму просунутого і модного стиліста, - каже Сергій. - Мій герой думає, що він в світі такий один, а всі інші – лошари! Загалом, я граю самого себе. Взагалі у мене стільки прихильниць, - продовжує стиліст. - Я їх в двері, вони – в кватирку. З дівчатами у мене все якось легко завжди відбувається. Ось не розумію артистів, які вічно ниють про самотність".

Сергій Звєрєв
Сергій Звєрєв: "Україні не вистачає сексу"
У артиста є райдер, у якому вказано, що гонорар Звєрєва складає - 50 тисяч.

"Є райдер, в якоому вказана ціна за мій виступ – 50 тисяч євро. Туди ж включена вечеря. Всі про це знають".

Не втримався Сергій, і щоб не покритикувати.

"Ось взяти навіть вашу естраду, - сказав він. - Я завжди говорив, що в нашому шоу-бізнесі повно співаючих трусів. І що? Через якийсь час мені повідомляють, що в Україні з'явилася група з назвою "Співаючі труси"! Це капець якийсь! Мені треба на кожне своє слово бренд реєструвати. А ще я маю неймовірний вплив майже на всіх, навіть на свою музу – Аллу Пугачову. Коли я лише почав з нею працювати, у неї весь гардероб був чорного кольору і туфлі на низькій підошві. Зараз в Аллочки – плаття найрізноманітніших кольорів! А ходить вона на високих підборах".

Читайте також:

Звєрєв найняв двійника, щоб замінив його в сексуальних втіхах

Сергій Звєрєв мацав дівчат за груди

Сергій Звєрєв написав книгу "Зірка в шоці"

Сергія Звєрєва обікрали в салоні краси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: