Сестра Джексона впевнена, що його вбили

Ла Тойя посилається на результати другого розтину тіла поп-зірки, під час яких знайдені чотири шрами на його шиї.

Сестра "короля поп-музики" Майкла Джексона, який помер 25 червня, вважає, що її брата вбили.

"Я упевнена, що Майкла вбили, я відчувала це із самого початку. Це зробила не одна людина, це була змова", - заявила Ла Тойя таблоїду Mail on Sunday.

За її словами, співак був "дуже тихою, м'якою, люблячою людиною", про це знали і активно користувалися багато з тих людей, що не "входили в коло його близьких, але прагнули туди потрапити".

"Майкл коштував набагато більше мільярда доларів. А коли хто-небудь коштує так багато, навколо нього завжди з'являться люди, що прогнуть грошей", - сказала 53-річна Ла Тойя.

Вона одержала результати повторного розтину тіла співака, що виявили чотири нові шрами на шиї Джексона. За її словами, цей факт навів її на думку про вбивство. 

Ла Тойя була ближчою за всіх до "короля поп-музики", і саме вона стала ініціатором ідеї повторного розтину тіла Джексона, проведеного приватним патологоанатомом. 

Майкл Джексон раптово помер 25 червня у віці 50 років. Він був доставлений в лікарню вже бездиханним. Джексон помер, не прийшовши в свідомість. 

Різні версії смерті співака стали з'являтися в ЗМІ в перший же день. Найчастіше називаються самогубство, передозування ліків або наркотиків. Версія вбивства зустрічається рідше, проте ЗМІ підкріплюють її фактом загадкового зникнення лікаря Джексона, що знаходився поряд із співаком в останні хвилини його життя. Потім лікар, проте, знайшовся і висловив готовність відповісти на будь-які питання слідчих. 

На користь версії передозування говорить те, що, за даними американських ЗМІ, слідчі, що ведуть справу про смерть співака, знайшли в його будинку безліч сильнодіючих ліків, що продаються в США тільки за рецептами. 

Напевно відоме лише те, що здоров'я Джексона було всерйоз підірване численними пластичними операціями, а також стресом під час процесу по справі про розбещення малолітніх, що тривав 14 місяців. 

Читайте також:

Дон Кінг вшанує пам'ять Майкла Джексона на рингу

За фактом смерті Джексона можуть порушити имінальну справу

Під час концерту пам'яті Джексона койот з'їв улюбленого пса Оззі Озборна

Прощання та похорон Джексона коштує 1,4 мільйона доларів 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: