Сестра Маколея Калкіна соромилась свого прізвища

Нещодавно померла сестра популярного актора Маколея Калкіна, який став зіркою після фільму "Один вдома". Як виявилось, дівчина була дуже скромна і навіть соромилась свого прізвища.

Нещодавно 29-річну Дакоту Калкін, сестру голлівудського 28-річного актора Маколея Калкіна, збила машина на одній з вулиць Лос-Анджелеса. Наступного дня після аварії Дакота померла від травм голови в лікарні.

Поліція не затримувала водія автомобіля — він був тверезий і не порушував правил. Сестра Маколея вискочила на дорогу перед машиною. Після аварії водій зупинився і спробував допомогти жінці.

Дакота працювала в кіноіндустрії. Нещодавно переїхала з Нью-Йорка, щоб стати асистентом з арт-виробництва трилера "Остання душа". Стрічка вийде на екрани наступного року. Сім’ї вона не мала.

"Дакота була сором’язливою. Не бажала з’являтися перед камерами й воліла працювати за кулісами, — розповідає її близька подруга 35-річна Андреа По. — Cоромилась свого прізвища, але пишалася братами й сестрами. Могла годинами розмовляти з Маколеєм по телефону".

В актора Маколея Калкіна залишилась молодша сестра та чотири брати. Вісім років тому від передозування наркотиків померла його зведена сестра Дженніфер Адамсон.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: