Шантажиста Сінді Кроуфорд затримала поліція

Чоловіка, який шантажував Сінді Кроуфорд фотографіями її доньки, заарештували. Його можуть посадити на 2 роки.

У житті знаменитої моделі Сінді Кроуфорд відбуваються не дуже райдужні події.

Влітку 2009-ого року в життя Сінді увірвався чоловік няньки її дитини. Чоловік на прізвище Калаяр подзвонив по телефону і пригрозив, мовляв, якщо на його банківський рахунок в терміновому порядку не надійде 100 тисяч доларів, він відразу ж передасть "жовтій пресі" знімок 8-річної дочки моделі. На фотографії дівчинка сидить, прив'язана до стільця - так няня і дитина грали в гру "поліцейський і грабіжники".

Чоловік Кроуфорд Ренд Гербер зустрівся зі здирником і передав йому тисячу доларів. Зрозуміло, шантажиста депортували із США до Німеччини. Тому як в Америці він перебував незаконно.

Але наполегливий німець не відступав і продовжував тероризувати Сінді дзвінками. Пізніше шантажист переїхав до Туреччини, відкрив там рахунок і вимагав, щоб гроші прийшли негайно.

В один прекрасний день замість грошей шантажист побачив у магазинах газети, яким Сінді чесно розповіла про витівки чоловіка колишньої няні своєї дочки. На Калаяра стала полювати поліція. У результаті він сам здався владі.

Днями прокуратура Штутгарта пред'явила  шантажисту звинувачення у здирництві у великих розмірах. У разі визнання Каялара винним йому загрожує до двох років позбавлення волі.

Читайте також:

Сінді Кроуфорд коле собі ботокс

Чоловіка Сінді Кроуфорд судять за сексуальні домагання

Розкута Сінді Кроуфорд відпочивала у купальнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: